logo

NASIL BAŞVURURUM

Nasıl Başvururum?

Dans Maratonu 10. Üniversiteler Dans Yarışması Davet Mektubu’nu doldurarak, 19 Mart Pazartesi gününe kadar, End Productions ofisine faks çekmelisiniz. Böylece, ön kaydınız yapılmış olacak.

Kesin kaydınızı tamamlamak için, öncelikle “Şartname” yi incelemelisiniz. Ardından "Başvuru Formu” nda istenen bilgileri, bilgisayarda, eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra çıktısını almalısınız. Şartname ve başvuru formundaki gerekli yerler kaşelenip, imzalandıktan sonra, tüm sayfalar paraflanacaktır.

Şartnamede yer alan diğer belgelerle birlikte (yarışma müziklerinin yer aldığı "mp3" formatında bir CD, fotoğraflı öğrenci belgeleri, yarışmacı ekiplerin toplu olarak çekilmiş, “jpg” formatında bir fotoğrafı ve her yarışmacının “jpg” formatında vesikalık fotoğrafının yer aldığı CD) organizasyona ulaştırmalısınız.

  • İstanbul’daki üniversiteler, başvuru belgelerini, 11 Nisan 2018 tarihinde, saat 13:00 - 18:00 arası, End Productions ofisine teslim edecektir.
  • İstanbul dışındaki üniversiteler, başvuru belgelerini, en geç 9 Nisan 2018 Pazartesi günü, saat 18:00’da, End Productions ofisinde olacak şekilde kargoyla iletecektir.